آرای مردمی جشنواره فیلم فجر | Fajr Vote آرای مردمی

تماشاگران محترم

به اطلاع می رساند برنده سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه تماشاگران در جشنواره فیلم فجر به روش مکانیزه انتخاب خواهد شد.

ساده ترین راه رای گیری در این دوره از طریق شماره گیری: #۷*۷۱۰* طی کردن مراحل از طریق تلفن همراه است. ابتدا شماره موبایل خود را وارد کنید.

میتوانید پس از تماشای فیلم رای خود را به ترتیب تصاویر زیر در سامانه ثبت نمایید.

زمان شرکت در قرعه کشی قبل از شروع اکران هرفیلم امکان پذیر نیست.

پایان زمان رای گیری هر فیلم در هر سانس دو ساعت بعد از پایان نمایش فیلم است.

  • شماره گیری #۷*۷۱۰*
آراء مردمی
آراء مردمی
آراء مردمی
آراء مردمی

برای شرکت کنندگان در نظرسنجی آرای مردمی جوایزی به صورت روزانه در نظر گرفته شده است.

نتایج برندگان هر روز از طریق سامانه و سایت جشنواره اطلاع رسانی میگردد.

اسامی برندگان قرعه کشی آرای مردمی (کارت شرکت در اختتامیه جشنواره فجر با یک همراه)

روز نهم(بخش اول)

  • ۱- بهزاد مرادیان / درخونگاه - کوروش ۱
  • ۲- ساناز بهرامی / قصر شیرین - شکوفه ۱
  • ۳- مایکا مجد بیگدلی / روزهای نارنجی - آستارا
  • ۴- پریا میرزالو / معکوس - تماشا
  • ۵- فرزانه دانایی نژاد / یلدا - زندگی ۲

روز نهم(بخش دوم)

  • ۱- آریا صالح / جاندار - فرهنگ ۱
  • ۲- داود محمدی / دیدن این فیلم جرم است - ماندانا
  • ۳- علیرضا ملا عباسقلی / خون خدا - کیان
  • ۴- مهسا فراهانی / درخونگاه - کوروش ۲
  • ۵- علیرضا محصولی / جاندار - فرهنگ ۱

روز هشتم

  • ۱- ساقی حسابی / قسم - شکوفه
  • ۲- علی اکبر اوتادی / جمشیدیه - کوروش ۲
  • ۳- محمدعلی حیدری / بنفشه آفریقایی - فرهنگ ۱
  • ۴- ملیحه شایسته خو / مردی بدون سایه - زندگی ۲
  • ۵- سجاد معینی پور / سونامی - کیان

روز هفتم

  • ۱- علیرضا جعفرزاده / طلا - شکوفه ۱
  • ۲- فرانک خوارزمی / قصرشیرین - فرهنگ ۱
  • ۳- مینا خدابخش / زهرمار - ایران مال ۳
  • ۴- حامد مرادیان / مسخره باز - استقلال
  • ۵- بابک امیری / پالتو شتری - کوروش ۲

روز ششم

  • ۱- احسان پیغامی / متری شش و نیم - آزادی
  • ۲- نجمه آذری / شبی که ماه کامل شد - شکوفه ۱
  • ۳- امیر شایان ضیائی / مسخره باز - آستارا
  • ۴- فرشاد عرب زاده / جان دار - ماندانا ۱
  • ۵- حسین حاجی / حمال طلا - راگا

روز پنجم

  • ۱- سروش موسوی زادگان / معکوس - فرهنگ ۱
  • ۲- عضرا ایری فراهانی / خون خدا - زندگی ۲
  • ۳- حمیدرضا برزگر / سرخپوست - تماشا
  • ۴- لیلا مقامی / حمال طلا - مگامال ۱
  • ۵- مریم عابدینی / قصر شیرین - آستارا

روز چهارم

  • ۱- نیما رادین مجد / بنیامین - مگامال ۱
  • ۲- شهره کریمی / روزهای نارنجی - تماشا
  • ۳- امیرحسین انصاری / غلامرضا تختی - زندگی ۲
  • ۴- عطیه شرفی / متری شش و نیم - فرهنگ ۲
  • ۵- بهناز علی آبادی / آخرین داستان - ماندانا ۱

روز سوم

  • ۱- سپیده فرخ مآل / بنفشه آفریقایی - کیان
  • ۲- حمیدرضا خلجی / شبی که ماه کامل شد - فرهنگ ۱
  • ۳- ملیکا روشنگر / ناگهان درخت - کوروش ۱
  • ۴- حاجر رزمپا / سرخپوست - آزادی شهر فرهنگ
  • ۵- حامد چرم فروش / متری شش و نیم - جوان ۱

روز دوم

  • ۱- راحله اکبری / شبی که ماه کامل شد - آستارا
  • ۲- فرشاد سعیدی / بیست و سه نفر - ایران مال ۳
  • ۳- امیرمحمد یزدان پناه / روزهای نارنجی - آزادی
  • ۴- فرگل مسروری راد / غلامرضا تختی - فرهنگ ۲
  • ۵- هستی انصاری / سرخپوست - آزادی

روز اول

  • ۱- نوشین امیری / شبی که ماه کامل شد - کوروش ۲
  • ۲- فاطمه مقدس / زهرمار - جوان ۱
  • ۳- سمیه ذوالفقاری / مسخره باز ایران مال ۲
  • ۴- سعید داداشی ونجانی / مسخره باز - کیان
  • ۵- متین بهاری / دیدن این فیلم جرم است - آستارا
با تشکر از همراهی شما