مدیر سینما ماندانا، دو فیلم «خوب بدجلف» و «گشت2» را از جمله فیلم‌های جشنواره امسال دانست که با استقبال بیشتری از سوی مخاطبان این سینما روبه‌رو شده است.

محمد قاصد اشرفی مدیر سینما ماندانا از سینماهای مردمی سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در گفت‌وگو با ستاد خبری جشنواره، درباره فیلم‌هایی که در این سینما با استقبال مخاطبان روبرو شده است، گفت: مخاطبان سینما ماندانا از دو فیلم «خوب بدجلف» و «گشت2» استقبال زیادی کردند و نه تنها سالن پر شد، بلکه تعدادی هم بلیت سفید فروختیم .به جز این دو فیلم، استقبال از بقیه فیلم‌ها در حد متوسط بوده است.
او تصریح کرد: متاسفانه بیشتر فیلم‌هایی که پرمخاطب بودند، در این سالن در ساعت 2:30 ظهر به نمایش در می‌آمدند و به همین دلیل مخاطبان اصلی فیلم‌ها نتوانستند در این سالن فیلم‌ها را ببیند، اما در کل استقبال نسبی از فیلم‌های جشنواره مطلوب بود.
اشرفی در پاسخ به سوالی در مورد پیش‌بینی‌اش از پرفروش‌ترین فیلم‌های سال آینده گفت: متأسفانه من همه فیلم‌ها را ندیده‌ام و از بین فیلم‌هایی که دیده‌ام، تنها دو فیلمی را که  نام بردم، صاحب گیشه می‌دانم. البته نا امید نیستم و امیدوارم فیلم‌هایی که خارج از جشنواره هستند، در نمایش عمومی خود بتوانند مخاطبان را به سینما جذب کنند.

19 بهمن 1395 - 22:11